Układanie podłóg i parkietów drewnianych Zamość, Lublin, Rzeszów

Układanie podłóg i parkietów drewnianych

Zajmujemy się zarówno montażem nowych jak i starych podłóg drewnianych.

Oferujemy układanie paneli, desek warstwowych jak i litych, mozaiki, tzw finish parkietu, lameli, deski Barlineckiej i wszelkiego rodzaju parkietów i desek z drzew egzotycznych.

Pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniego materiału do warunków i warstwy nośnej oraz po gruntownym wcześniejszym sprawdzeniu parametru podkładu co ma istotny wpływ na późniejsze użytkowanie podłogi.

Przed przystąpieniem do montażu deski czy parkietu zarówno metodą pływającą jak i na klej zawsze sporządzamy protokoły pomiaru wilgotności a także dodatkowo wytrzymałości warstwy podkładowej cementowej (wylewki) oraz wilgotności ścian co pozwala uchronić klienta przed doborem złych materiałów w procesie instalacji a w konsekwencji utraty gwarancji na zakupiony materiał w razie reklamacji.

Usługi układania podłóg i parkietów świadczymy w miastach: Zamość, Lublin, Rzeszów, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu cyklinowania i malowania parkietów, konserwacji i renowacji powierzchni drewnianych.

Wybrane realizacje

Bezpłatna Wycena

Z przyjemnością prześlemy Państwu darmową i niezobowiązującą ofertę na instalację lub renowację podłóg drewnianych.

Galeria realizacji - drewniane podłogi i parkiety

Kontakt

Adres

ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera 4
22-400 Zamość, woj Lubelskie

Telefon

500 53 54 54


Formularz kontaktowy

code
zamknij