Podłoga z trendem - cyklinowanie i barwienie

cyklinowanie i barwienie podłogi Zamość, Lublin, Rzeszów

Ostatnio obserwujemy nacisk ze strony klientów na bardziej stonowane kolory w odcieniach szarości I bieli. Tak tez było tym razem.

Dodatkowym problemem były dość głębokie wjazdy po nieudolnym i nieprofesjonalnym odnowieniu warstwy wierzchniej. Po wycyklinowaniu starej zniszczonej powłoki lakierniczej, pozbyciu się głębokich rys i wjazdów wreszcie mogliśmy wypolerować i zacząć kolorować podłogę. W celu dobrania odpowiedniego odcienia ku satysfakcji klienta zawsze posługujemy się uprzednio wykonanym testerom na docelowej powierzchni unikając w ten sposób błędów i nieporozumień odnośnie wykończenia powierzchni i finalnego efektu.

Usługi cyklinowania i barwienia podłóg świadczymy w miastach:  Zamość, Lublin, Rzeszów, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.

cyklinowanie i barwienie podłogi Zamość, Lublin, Rzeszów

Przeczytaj więcej o procesie barwienia i zabezpieczenia podłóg drewnianych.

Tutaj pastelowa bejca wraz z matowym wykończeniem zagrała wspaniale zachowując naturalne usłojenie przy jednoczesnym intensywnym zabarwieniu drewna. Dodatkowym bonusem i miłym zaskoczeniem był fakt iż miejsca uprzednio bardziej narażone na promienie UV i różniące się znacznie od reszty (efekt żółknięcia) podłogi całkowicie zanikły po procesie koloryzacji i lakierowania.

Wybrane realizacje

Bezpłatna Wycena

Z przyjemnością prześlemy Państwu darmową i niezobowiązującą ofertę na instalację lub renowację podłóg drewnianych.

Galeria realizacji - drewniane podłogi i parkiety

Kontakt

Adres

ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera 4
22-400 Zamość, woj Lubelskie

Telefon

500 53 54 54


Formularz kontaktowy

code
zamknij