Cyklinowanie podłóg drewnianych bez pyłu Zamość, Lublin, Rzeszów

Jesteśmy doświadczoną ekipą w odnawianiu zarówno starych zniszczonych podłóg jak i rewitalizacji nowych mniej zniszczonych, które nie wymagają całkowitego procesu cyklinowania.

Odnawianie Twojej podłogi nie musi zamieniać Twojego domu w pobojowisko związane z generowaniem pyłu i zanieczyszczeń osadzających się podczas procesu szlifowania drewna.

Nasze maszyny firmy Lägler i Bona wraz z dodatkowymi urządzeniami wspomagającymi odsysanie gwarantują za każdym razem znikomy poziom zapylenia bliski zeru co jest bardzo istotne zarówno dla nas jak i osób alergicznych przebywających na stale lub czasowo w pomieszczeniach poddanych temu procesowi.

Maszyny firmy Lägler serwisowane na bieżąco pozwalają na uzyskanie bezbłędnie idealnej powierzchni w dość szybkim przedziale czasowym i co dla nas ważne we wzorcowej jakości przed następnym procesem jakim jest zabezpieczenie - lakierowanie lub olejowanie.

Usługi cyklinowania i renowacji podłóg świadczymy w miastach: Zamość, Lublin, Rzeszów Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu cyklinowania i malowania parkietów,  konserwacji i renowacji powierzchni drewnianych. 

 

Cyklinowanie Rzeszów

Wybrane realizacje

Bezpłatna Wycena

Z przyjemnością prześlemy Państwu darmową i niezobowiązującą ofertę na instalację lub renowację podłóg drewnianych.

Galeria realizacji - drewniane podłogi i parkiety

Kontakt

Adres

ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera 4
22-400 Zamość, woj Lubelskie

Telefon

500 53 54 54


Formularz kontaktowy

code
zamknij