Rewitalizacja podłóg drewnianych Zamość, Lublin, Rzeszów

Rewitalizacja podłóg drewnianych

Jak sama nazwa wskazuje - przywrócenie do życia, my żartobliwie nazywamy ją reanimacją podłogi - jest procesem polegającym na screenowaniu, przepolerowaniu, niekiedy również lekkim przeszlifowaniu warstwy ochronnej powierzchni drewnianej, pozbawiając ja rys, zanieczyszczeń i ponownym zabezpieczeniu jej 1-2 warstwami lakieru czy tez olejo-wosku w zależności od uprzednio użytego produktu do tego celu.

Jest to metoda oszczędna i jednocześnie wydłużająca żywotność drewna, jednak nie zawsze możliwa do zastosowania zwłaszcza w przypadkach, gdy mamy do czynienia z bardzo zniszczoną warstwą ochronną lub nie znamy jej pochodzenia. Zawsze uprzednio wymagany jest test na przyczepność kolejnej warstwy przed podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie rewitalizacji.

Metoda ta wyróżnia 3 podstawowe czynniki o których powinni pamiętać właściciele nowej czy starej podłogi, którym zależy na jak najdłuższym czasie użytkowania wraz z walorami estetycznymi:

  • wydłuża żywotność warstwy ochronnej
  • zabiera znacznie mniej czasu niż proces cyklinowania
  • oszczędza Twoje pieniądze

 

Usługi naprawy i rewitalizacji podłóg świadczymy w miastach: Zamość, Lublin, Rzeszów, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu cyklinowania i malowania parkietów, konserwacji i renowacji powierzchni drewnianych.

Wybrane realizacje

Bezpłatna Wycena

Z przyjemnością prześlemy Państwu darmową i niezobowiązującą ofertę na instalację lub renowację podłóg drewnianych.

Galeria realizacji - drewniane podłogi i parkiety

Kontakt

Adres

ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera 4
22-400 Zamość, woj Lubelskie

Telefon

500 53 54 54


Formularz kontaktowy

code
zamknij