Barwienie i zabezpieczenie podłóg drewnianych Zamość, Lublin, Rzeszów

Barwienie i zabezpieczenie podłóg drewnianych

Poruszając temat kolorowania drzewa mamy na myśli głównie zmianę barwy, odcienia lub tez neutralizacji naturalnego wybarwienia z zachowaniem widoczności usłojenia.

Mamy kilka sposobów na zabezpieczenie drzewa z użyciem profesjonalnych produktów zarówno bejc jak I olejo-wosków w zależności od rodzaju drzewa oraz efektu jaki chcemy uzyskać.

Popularnym zjawiskiem staje się moda na zachowanie naturalnego piękna podłogi z naciskiem na lekkie wybielanie lub szarości. Również często klienci decydują się na przyciemnianie podłogi, która sama w sobie ma drobne defekty lub ubytki co doskonale zostaje zakamuflowane po koloryzacji i lakierowaniu.

bona natural

Zmiana koloru podłogi możne być niezbędnym elementem, który całkowicie zmieni charakter wnętrza co ma znaczenie już na etapie projektowania w przypadku większego remontu czy tez wykańczania nowego budynku mieszkalnego. Nasza wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie pozwoli nam na uzyskanie możliwie idealnego efektu założonego przez inwestora. Przed bejcowaniem całej podłogi zawsze wykonujemy tester na podłodze klienta mając pewność ze efekt końcowy sprosta jego oczekiwaniom.

Usługi barwienia i renowacji podłóg świadczymy w miastach: Zamość, Lublin, Rzeszów, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu cyklinowania i malowania parkietów, konserwacji i renowacji powierzchni drewnianych.

Wybrane realizacje

Bezpłatna Wycena

Z przyjemnością prześlemy Państwu darmową i niezobowiązującą ofertę na instalację lub renowację podłóg drewnianych.

Galeria realizacji - drewniane podłogi i parkiety

Kontakt

Adres

ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera 4
22-400 Zamość, woj Lubelskie

Telefon

500 53 54 54


Formularz kontaktowy

code
zamknij